Loading...

Zdobení be mine 90g - Happy Sprinkles

Zdobení Be mine od Happy Sprinkles. Balení 90 g.
Skladem > 5 ks
U vás zítra 30.9.2026

201 Kč
223.3 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Udělejte si lahodné košíčky a posypte je těmito skvělými posypkami. Mix obsahuje červená a růžová srdíčka, nonpareils, cukrové perly a stříbrné posypy. Udělejte si s pomocí tohoto zdobení velkolepou a láskyplnou párty. Můžete s ní ozdobit dorty, zákusky, poháry nebo jen tak lívance a palačinky pro radost. Směs je určena k přímému použití jako jedlá dekorace.

Hmotnost

Balení obsahuje: 90 g

Složení produktu

cukr, mléčná čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor, sójový lecitin, vanilkový extrakt), dextróza, škrob (pšeničný, kukuřičný), krupice (pšenice), rýžová mouka, částečně ztužený řepkový olej, zahušťovadlo (tragant), sůl, barvivo (koncentrát z červené řepy), glukózový sirup, hydrogenovaný arašídový olej, bramborový škrob, obalovací látka barvivo šela (E120, E124, E160a, E171, E173, E174), aroma, želatina, rostlinné tuky ( kokos), stabilizátor (E414), zahušťovadlo

Alergeny lepek, mléko, skořápkové plody, sója, vejce

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1670 kJ
Energetická hodnota kcal 399 kcal
Tuky 1,1 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,5 g
Sacharidy 94,7 g
    - z toho cukry 77,9 g
Bílkoviny 0,5 g
Sůl 0 g

Země původu

Německo

Další informace

Barva červená / stříbrná
Výrobní společnost
Happy Sprinkles GmbH
Stresemannallee 88 Hamburk 22529
info@happysprinkles.com
www.happysprinkles.com

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Bestseller
Zdobení ledová královna 90g 0602 - Happy Sprinkles

Zdobení ledová královna 90g 0602 - Happy Sprinkles

Před vámi leží kouzelná krajina pokrytá sněhem a ledem, která vás zve na dobrodružství.

199 Kč
221.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Cukrové zdobení ve tvaru fotbalových míčů pro ozdobu dortů i cupcakes. Balení 70 g.

212 Kč
235.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zdobení world of magic 90g - Happy Sprinkles

Zdobení world of magic od Happy Sprinkles. Balení 90 g.

219 Kč

Skladem > 10 ks

Zdobení sladká mořská panna 90g - Happy Sprinkles

Cukrové zdobení mořská panna. Balení 90 g.

199 Kč
221.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks